Makiažo meistrės akibrokštas nustebino net visko mačiusius

Makiažo meistrė Ana Valytė, kartu su geriausiais savo srities žinovais dalyvaujanti pirmą kartą vykstančiame „THE MAKE-UP LOVERS“ renginyje, savo sprendimu, kaip publikai pristatyti vakarinio makiažo tendencijas nustebino net visko mačiusius ekspertus.

Grožio industrijos atstovė savojo šou modeliu pakvietė tapti žinomą manekenę, drabužių autorę Radvilę Labutytę. Pastaroji makiažo meistrus suvienijusioje šventėje nusprendė vilkėti pačios kurtą glaustinukę ir sijoną. Būtent šie drabužiai ir tapo A.Valytės eksperimento bei savito požiūrio į makiažą atspindžiu.

Tobulai valdanti kosmetikos priemones, teptukus, kempinėles ir kitus įspūdžiui sukurti naudojamus atributus, makiažo meistrė sekmadienį Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose vykstančiame renginyje, nusprendė pasielgti originaliai – ji ne tik pademonstravo, kaip galėtų atrodyti vadinamasis „raudonojo kilimo“ makiažas, bet ir kokias tiesiogines sąsajas jis galėtų turėti su modelio apranga.

A.Valytė kosmetinės akvarelės bei akių pravedimo pagalba ant R.Labutytės aprangos nutapė ornamentus, primenančius vieną svarbiausių vasaros atributų – žydinčias gėles.

„Makiažas man – kūryba, kuri gali būti atskleista netikėtu ir atviru požiūriu į tai, kas lyg jau yra daug kartų aptarta. Norėjosi parodyti, jog improvizuoti galima net ir tuomet, kai, regis, reikėtų laikytis griežtų taisyklių“, – sakė A.Valytė.

Paklausta, ar nebuvo gaila „paaukoti“ drabužius neįprastam sumanymui, R.Labutytė su šypsena sakė nutuokusi, jog makiažo meistrė gali ir iškrėsti kokį nors pokštą.

„Todėl popietei pasirinkau vienspalvius, jokiais piešiniais nedekoruotus „Provocateur“ drabužius, kurie tapo tarsi Anos improvizacijai skirta drobe“, – įspūdžiais dalinosi manekenė.

„ICON academy“ grožio akademijos atstovė A.Valytė tarptautiniame vizažo konkurse „Nevskie Nerega“ yra laimėjusi net tris apdovanojimus – ji buvo pripažinta gerausia podiumo ir „fantasy“ makiažo žanro kategorijoje bei įvertinta pagrindiniu „Grand prix“ titulu.

Penkerius metus veikusi „Beauty make up studio“ subūrė stiprią profesionalų komandą ir pakeitė vardą į „Icon Academy“.

Šiandien vykstančio „THE MAKE-UP LOVERS“ renginio metu yra paruošos net penkios skirtingos zonos. Grožio zonoje dalyviai gali mėgautis kosmetikos įmonių teikiamomis paslaugomis – įsigyti dekoratyvinius produktus, išgirsti individualius profesionalų patarimų bei išbandyti makiažo naujoves.

Seminarų metu savo patirtimi dalinasi plačiai žinomi makiažo meistrai Povilas Staniulionis, Alina Guess, Kristina Oganesian, Karolina Taraškevič, Indrė Sinkevičiūtė, Ana Valytė, Milita Daikerytė ir Monika Briu. O norintieji atsipūsti, laiką leidžia degustacijų, poilsio arba foto zonoje.

Skaitykite daugiau čia.