Makiažo meistrė A. Valytė gražuolėms atskleidė jų kerų paslaptis

„Užtenka vieno brūkšnio teptuku ir kuriamas vaizdas gali visiškai pasikeisti“, – patikino viena žinomiausių šalies visažisčių Ana Valytė, makiažo pamoką surengusi keturioms dažnai viešumoje matomoms gražuolėms – „Mis Lietuva“ titulo savininkei Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei, „Mis Aukštaitija“ juosta pernai pasipuošusiai Justinai Ievai Steponavičiūtei ir modeliams Simonai Burbaitei bei Radvilei Labutytei.

Pasak A.Valytės, jos tikslas buvo atskleisti merginoms ryškiausius jų privalumus ir patarti, ką kuriant dieninį ar vakarinį makiažą akcentuoti.

S.Burbaitė, makiažo meistrės teigimu, turi itin išraiškingas, pastebimas akis. Todėl dūminis, ryškus makiažas jas ne tik akcentuoja, bet tuo pačiu sušvelnina veido bruožus.

J.I.Steponavičiūtės yra labai gražūs skruostikauliai. Pasak A.Valytės, tokią puikią veido struktūrą moterys turi retai. „Atliekant makiažą ją būtina paryškinti. Akcentai „dedami“ būtent čia“, – patikino pašnekovė.

Vasarą įdegiu besidžiaugiančiai R.E.Mazurevičiūtei dera rinktis ryškesnį lūpdažį ir akių šešėlius, o R.Labutytei, turinčiai dailią odą, tinka veidą modeliuojantis makiažas.

A.Valytės teigimu, žinoti savo stipriąsias vietas yra labai svarbu, nes privalumų išryškinimas sukuria ypatingą vaizdą, kurį tarsi ir galima pavadinti moteriškų kerų pasitelkimu.

„Stebėjau, kaip merginos dažosi pačios. Visos jos nemėgsta perkrautų, ryškių makiažų. Renkasi lengvesnius, natūralesnius atspalvius“, – patikino A.Valytė.

Ji neabejoja, jog dažnai įvairiuose renginiuose, šou dalyvaujančios gražuolės žino ne vieną makiažo paslaptį bei ją yra pritaikiusios sau.

„Vis daugiau merginų išmoksta tinkamai pasidaryti dieninį makiažą žiūrėdamos vaizdo įrašus internete, vartydamos žurnalus ar knygas. Tačiau kai kurios vis dar daro klaidų – neteisingai pasirenka kreminės pudros atspalvį, skirtingai padailina veidą ir kaklą, modeliuoja ne ryškiausius veido bruožus“, – pasakojo A.Valytė.

Skaitykite daugiau čia.