Daiva Vasiliauskienė

Akademijos įkūrėja
ICON Academy įkūrėja, vizažo dėstytoja. Neabejinga fotoaparatui, gerai kosmetikai ir moters grožiui. „Prieš daug metų susirgau tobulo makiažo liga ir, turiu prisipažinti, ne tik kad nepasveikau, bet ir susargdinau šimtus moterų aplink save.“

Ana Valytė Kaminskienė

Mokymų vadovė, vizažo dėstytoja
Kaune dirba bene talentingiausia ir kūrybiškiausia Lietuvos vizažistė Ana Valytė. Ana - vizažo, grimo bei spec. efektų dėstytoja ICON academy; Kvalifikacijos kėlimas pas vizažo meistrę A. Borisniovą, B. Pajedienę. N. Naidos seminarai “Foto”, “Mada”, Technika”. Kvalifikacijos kėlimas N. Naidos makiažo mokykloje Kijeve. (Aukštasis išsilavinimas: VU finansų magistras 2013). Pasiekimai: Tarptautinis grožio festivalis “Невские берега 2014″.: Vizažistų nominacija “Podiumo makiažas” – 1 vieta; Vizažistų nominacija “Fantastinis makiažas” – 1 vieta; Bendra dviejų konkursų įskaita – 1 vieta 2014 metų Atviras Lietuvos kirpėjų čempionatas, profesionalų rungtis Nuotakos makiažas 1 vieta.

Agnė Staniulienė

Patyrusi kirpėja stilistė, koloristė, savo kelią grožio pasaulyje pradėjusi nuo kirpėjos specialybės, vėliau įsitraukusi ir į vizažą. Savo asmenine patirtimi įrodžiusi, kad supratimas apie spalvą, formą ir grožį gali būti perkeliamas iš vienos specialybės į kitą, taip tik papildydamas esamas žinias ir estetikos suvokimą.

Diana Rakickaja

Mados grimo bei vizažo dėstytoja
Talentinga vizažo, grimo meistrė, plaukų ir įvaizdžio stilistė. Nebijanti iššūkių, dirbanti mados industrijoje, kine, teatre, televizijoje, įvairiausiuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje. Mylimiausia sritis - įvaizdžio, grimo, kostiumų kūrimas.

Edita Muravskaja

Vizažo dėstytoja
Darbas, kruopštumas ir talentas – trys dėstytojos Editos sėkmės priežastys. Nepakeičiama brandžios moters makiažo specialistė, gebanti išryškini kiekvienos moters gražiausius bruožus, į antrą planą nustumdama netobulumus. Švelnaus, natūralaus makiažo šalininkė, turinti ypatingai žavų braižą.

Gražina Pralatavičienė

Kauno ICON academy vadovė
Jauna, nepaprastai talentinga, ICON academy išugdyta specialistė. Vizažas jai - tai moters stiprybė, pasitikėjimas ir spindinčios akys! Vizažas buvo ne pasirinkimas, o svajonė, kūryba, malonumas ir darbas!

Živilė Urbonaitė

Mokymų vadovė/ dėstytoja
Neeilinis talentas buvo greitai pastebėtas. Ir ne tik mūsų, bet ir teisėjų - 2018m. Beauty Expo parodoje Živilė laimėjo bronzą podiumo makiažo rungtyje 2019m. laimėjo AUKSĄ. Tai toks žmogus, kuriam darbas yra ir hobis, ir laisvalaikis ir, šiuo metu, gyvenimo tikslas. Nors Živilė dar pakankamai jauna, neturi dešimtmečių dėstymo patirties, ji tai su kaupu atperka savo disciplina, užsidegimu ir nuoširdžiu noru išmokyti. Kaip sako pati, jai kiekviena diena teikia laimę ir skatina tobulėti. Na, o šiai dienai Živilė jau Icon mokymų vadovė !

Jolita Verseckienė

Dėstytoja/vizažistė
Vizažisto- grimerio kvalifikaciją 2013m. įgijo Grimo Akademijoje. Besimokydama intensyviai praktikavosi įvairiuose televiziniuose, pramoginiuose, socialiniuose projektuose, teatre, fotosesijose. Greitai subūrė savo klientų ratą ir išplėtė savo paslaugų sąrašą: privatūs klientai, individualios, grupinės makiažo pamokos, mados ir asmeninės fotosesijos, verslo portretai, darbas su žurnalais, grimo paslaugos reklamų, video filmų, televizijos laidų kūrėjams. Vizažas Jolitai daugiau nei amatas, tai žmogaus santykių psichologija, tai galimybė prisiliesti ne tik prie žmogaus veido, bet kartais ir prie jo gyvenimo.

Gražina Lomovskaja

fotografė
Gražinos fotografijoje dominuoja romantinis stilius. Nuotraukose pabėžiamas prigimtinis grožis, buitiniai motyvai retai iliustriuojami. Dirba su spalva, apšvietimu, sukurdama pasaką ten, kur jos rodos nė nebuvo galima įsivaizduoti. Nepakeičiama grožio srities fotografė. Aistra fotografijai gimė prieš 8 metus. 2013m. Gražina mokėsi vizažo Beauty make up studio (dabartinėje ICON academy) ir pradėjo glaudžiai bendradarbiauti su mokykla kaip fotografė. Ši draugystė sėkmingai tęsiasi ir dabar.